ÖVRIGT / Mattor / Mattor 9556260
nr 955 6260
Mattor
2 st, Orientaliska, 58 x 154
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 april 2015
kl 19:51:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr